آموزش پابجی موبایل

بهترین مکان‌ها برای فرود در مپ Sanhok

مپ Sanhok

یکی از زیباترین و جذاب‌ترین مپ‌های بازی پابجی، مپ Sanhok است. این مپ فضای سرسبزی دارد و از مناطق گرم سیری برخوردار است. به همین دلیل این مپ میان طرفداران بازی پابجی محبوبیت زیادی دارد. با بازی کردن در این نقشه به تفاوت آن با سایر مپ‌های پابجی پی خواهید برد.

مپ Sanhok از مکان‌های پر از لوت و همینطور تجهیزات خوبی هم برخوردار است که این مورد باعث می‌شود تا بازیکنان زیادی به آن مراجعه نمایند. این نقشه 4 در 4 کیلومتری کوچک‌ترین مپ پابجی محسوب می‌شود . به همین دلیل بازیکنان را در نزدیکی هم قرار می‌دهد. سرعت هر مسابقه در این نقشه با افرایش درگیری‌ها زیاد می‌شود. بنابراین آیتم‌های مختلف در این بازی مورد غارت بیشتری قرار می‌گیرند. در این مپ مکان‌های معروفی نیز وجود دارد که شناختن آن‌ها خالی از لطف نیست. در این قسمت می‌خواهیم به معرفی بهترین مکان‌ها برای فرود در مپ Sanhok بپردازیم.

با بازی جذاب پابجی بیشتر آشنا شوید

پابجی یک بازی تیراندازی در سبک بتل رویال است که امکان بازی آزاد را در مپ‌های خود به بازیکنان می‌دهد. در این بازی باید بتوانید به محض فرود به دنبال جمع‌آوری اسلحه، گلوله، زره و مهمات ضروری دیگر بروید. بدین ترتیب می‌توانید از خود در برابر دشمنان محافظت نمایید.

در این بازی شما به همراه 99 بازیکن دیگر وارد جزیره دورافتاده‌ای می‌شوید و باید منطقه مناسبی را برای فرود انتخاب کنید. پس از فرود مهم‌ترین کار شما باید جمع‌آوری سلاح و تجهیزات باشد. بنابراین به محض فرود به نزدیک‌ترین ساختمان مراجعه کنید و به جمع کردن اسلحه و مهمات بپردازید تا بتوانید از خود در نبردهای مختلف محافظت نمایید.

در پابجی انواع سلاح‌ها و مهمات برای استفاده بازیکنان وجود دارد. اما برای دسترسی به قوی‌ترین تجهیزات نیاز به خرید یوسی پابجی خواهید داشت. با یوسی پابجی می‌توانید سطح کاراکتر خود را ارتقا داده و شانس پیروزی خود را نیز افزایش دهید.

معرفی بهترین مکان‌ برای فرود در مپ Sanhok؛ Paradise Resort

مپ Sanhokاین مکان بزرگ در نزدیکی مپ Sanhok قرار دارد. شما می‌توانید با فرود در این منطقه از لوت عالی بهره‌مند شوید. اما باید خود را برای سیل عظیمی از بازیکنان آماده کنید. زیرا با وجود اینکه این مکان از مسیر هواپیما دور است، اما بازیکنان زیادی در این مکان فرود می‌آیند. با این حال در این منطقه وسایل نقلیه وجود ندارد و در صورتی که موفق به لوت کردن و زنده ماندن در این مکان شوید، باید به خود تبریک بگویید. به طور کلی در صورتی که به استفاده از وسایل نقلیه در بازی پابجی علاقمند هستید، این منطقه انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود!

معرفی بهترین مکان‌ برای فرود در مپ Sanhok؛ Boot Camp

مپ SanhokBoot Camp از بهترین مکان‌ها برای فرود در مپ سانهوک محسوب می‌شود. به علاوه تعداد زیادی دشمن نیز در این قسمت وجود دارند. در این مکان نبردهای زیادی رخ می‌دهد. بنابراین در صورتی که تنها بازی می‌کنید، بهتر است وارد بوت کمپ نشوید. زیرا به احتمال زیاد خود را به کشتن خواهید داد. شما می‌توانید در این مکان از جسد بازیکنان نیز برای لوت کردن استفاده نمایید.

معرفی بهترین مکان‌ برای فرود در مپ Sanhok؛ لوکیشن Quarry

مپ Sanhokلوکیشن Quarry به عنوان مکانی خلوت برای لوت کردن محسوب می‌شود. این منطقه در مراکز نقشه وجود دارد و چون لوت کمی در آن پیدا می‌شود، کمتر بازیکنی گذرش به این منطقه می‌افتد. اگر شما جزو بازیکنان تازه‌ وارد پابجی به شمار می‌روید. لوکیشن Quarry گزینه مناسبی برای شما می‌باشد. اما باید مراقب باشید. زیرا هر بازیکنی که از کنار این مکان عبور کند، می‌تواند شما را ببیند.

معرفی بهترین مکان‌ برای فرود در مپ Sanhok؛ کمپ براوو (Camp Bravo)

مپ Sanhokاین مکان نیز همانند سایر مکان‌های موجود در مپ از لوت‌های خوبی برخوردار است. اما از آنجایی که این مکان در لبه‌های اطراف مپ قرار گرفته است، شما را در موقعیت سختی برای رسیدن به زون یا محدوده امن قرار می‌دهد. این منطقه برای آن دسته از بازیکنانی که به دنبال مناطق خلوت هستند، گزینه مناسبی است. در نزدیکی این مکان احتمال آمدن وسایل نقلیه نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که شما باید از ساختمان‌های مرکزی این لوکیشن دوری کنید تا در تیررأس دشمنان قرار نداشته باشید.

معرفی بهترین مکان‌ برای فرود در مپ Sanhok؛ Ha Tinh

اگر به دنبال یک مکان خوب برای لوت کردن هستید، هاتین Ha Tinh گزینه مناسبی برای شما محسوب می‌شود. این لوکیشن در جنوب نقشه قرار داشته و تعداد بازیکن در آن کاملا به مسیر هواپیما بستگی دارد. در شمال هاتین وسایل نقلیه خوبی پیدا می‌شوند. با استفاده از این وسایل نقلیه می‌توانید خود را به زون برسانید. به طور کلی در این مکان دسترسی خوبی برای لوت کردن وجود دارد.

معرفی بهترین مکان‌ برای فرود در مپ Sanhok؛ SahMee

مپ Sanhokاگر به دنبال محیط شهری در مپ سانهوک هستید، SahMee مکان مورد نظر شما می‌باشد. در این منطقه هم مقدار زیادی لوت وجود دارد که می‌تواند در دسترس شما قرار گیرد. با این وجود باید از مشکلاتی مانند کمپرها در این مکان اطلاع داشته باشید. زیرا ریسک کشته شدن شما را افزایش می‌دهند. توصیه می‌شود که گروهی وارد این منطقه شوید.

معرفی بهترین مکان‌ برای فرود در مپ Sanhok؛ Camp Alpha

مپ Sanhokاین منطقه مشابه کمپ براوو می‌باشد. بازیکنان برای رسیدن به آن باید عرض رودخانه را شنا کنند و به همین دلیل از مناطق خلوت این نقشه به شمار می‌رود. با این وجود در این مکان می‌توانید از لوت خوبی بهره ببرید. در صورت وارد شدن به این مکان خود را مجهز خواهید کرد و از هر خطری در امان خواهید بود.

جمع بندی 

وجود مپ‌های مختلف در پابجی باعث شده تا این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی‌های جذاب محسوب شود. مپ سانهوک نیز به عنوان یکی از مپ‌های پرطرفدار در این بازی محسوب می‌شود. با توجه به نکات گفته شده در این مطلب می‌توانید از بهترین مکان‌های فرود در مپ سانهوک اطلاع پیدا کنید و در منطقه مورد نظر خود فرود بیایید. مکان مورد علاقه شما در مپ سانهوک کدام است؟ شما می‌توانید نظرات خود را با سایر کاربران آی آر پابجی به اشتراک بگذارید.

لینک دانلود : PUBG MOBILE

 کمیاب‌ ترین آیتم‌‌های درون پابجی را می‌شناسید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *