آموزش پابجی موبایل

در کدام مپ پابجی موبایل می توان فلرگان پیدا کرد؟

مکان فلرگان در پابجی موبایل

از زمانی که بازی پابجی منتشر شد، کمتر بازی توانست جای آن را بگیرد و به اندازه پابجی محبوب شود. این بازی در ژانر بتل رویال بوده و اولین بار در سال 2017 برای کنسول‌های خانگی ساخته شد. بازی پابجی باعث شد تا مسیر خیلی از بازی‌های دیگر هم تغییر کند و از آن پس شاهد عرضه بازی‌های دیگری نیز در سبک بتل رویال بوده‌ایم. با موفقیتی که این بازی کسب کرد، سازندگان به فکر طراحی و ساخت پابجی موبایل افتادند. با عرضه پابجی موبایل این بازی جزو جدایی ناپذیر گوشی‌های هوشمند محسوب شد. در این بازی که بقا و زنده ماندن مهم‌ترین کار شما است، باید سلاح‌های قدرتمند در اختیار داشته باشید تا توسط آن‌ها به غارت و کشتن دشمنان بپردازید. به همین دلیل نیز در این مقاله می‌خواهیم مکان فلرگان در پابجی موبایل را معرفی کنیم.

 

بازی پابجی موبایل

این بازی پس از منتشر شدن در مدت کمی توانست جای خود را در صنعت گیم پیدا کند. در پابجی شما همراه با 99 بازیکن دیگر بر فراز جزیره‌ای به حالت پروازکنان قرار دارید. در این حالت باید منطقه‌ای خلوت را برای فرود انتخاب کنید.

پس از فرود، برای زنده ماندن و افزایش شانس برنده شدن خود نیاز به جمع‌آوری تجهیزات و اسلحه دارید. برای این منظور باید به نزدیک‌ترین ساختمان مراجعه کرده و زره و اسلحه پیدا کنید.

در بازی‌های سبک بقا برخورداری از اسلحه‌های قدرتمند اهمیت زیادی دارد. در بازی پابجی نیز پیدا کردن بهترین اسلحه می‌تواند به شما از نظر تکنیکی کمک کند. به علاوه در صورتی که شما در بازی پابجی دارای اسلحه‌های پر قدرت‌تر باشید، امکان این را دارید تا در هر زمان مبارزه را شروع کرده و به دشمنان خود حمله کنید.

در بازی پابجی هر سلاحی در مکان‌های ویژه‌ای قرار دارد و شما به عنوان بازیکن باید آن‌ها را پیدا کنید. اما در این بخش می‌خواهیم به معرفی مکان بهترین سلاح این بازی بپردازیم.

 

بهترین سلاح بازی پابجی

بهترین سلاح بازی پابجی

اگر از بازیکنان تازه وارد بازی پابجی باشید، شاید بپرسید بهترین سلاح این بازی کدام است و چه مزیت‌هایی دارد. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم Flare gun سلاح کمیابی است که بازیکنان پابجی به دنبال آن هستند.

این اسلحه با هر شلیک به صورتی عمل می‌کند که کمک هوایی فرا خوانده می‌شود و مقدار قابل توجهی از تجهیزات از هوا بر روی زمین ریخته می‌شوند. همچنین هنگامی که شعله‌ای از این اسلحه به هوا شلیک گردد، هواپیما به سمت قسمتی که شلیک کرده‌اید پرواز می‌کند.

البته بسیار حائز اهمیت است که شما از این اسلحه چطور استفاده می‌کنید و آن را به کدام ناحیه شلیک می‌نمایید. زیرا چنانچه در منطقه‌ی امنی نباشید، این تجهیزات به دشمنان شما خواهد رسید. درنتیجه قبل از شلیک باید از امنیت منطقه خود اطمینان حاصل کنید.

از آنجایی که این سلاح برای کشتن دشمنان مناسب نیست، اما بازیکنان از آن برای ارتباط با کامیون زره پوش استفاده می‌کنند. همچنین Flare gun تنها در چهار نقشه قدیمی وجود داشته و امکان یافتن آن در نقشه‌های جدید نخواهد بود.

توصیه می‌شود که از این سلاح برای شلیک‌های عمودی استفاده کرده و همچنین از آن در فضاهای باز استفاده کنید تا به بالای ساختمان پرتاب نشود.

با توجه به همه توضیحاتی که داده شد، بازیکنان می‌خواهند این سلاح نادر را به دست بیاورند. برای بررسی مکان فلرگان در پابجی موبایل هستند، در ادامه با ما همراه باشید.

 

مکان فلرگان در پابجی موبایل

flare gun در پابجی موبایل

یکی از مکان‌هایی که می‌توانید در آن Flare gun پیدا کنید، نقشه ارانگل است. این نقشه دارای مناطقی می‌باشد که احتمال وجود این سلاح ارزشمند در آن‌ها زیاد خواهد بود.

 

Pochinki

این منطقه از مکان‌هایی است که به احتمال زیاد می‌توانید Flare gun را در آن بیابید. به علاوه Pochinki از مناطق خوب بازی پابجی است و آیتم‌های زیادی در آن وجود دارد. اما از آنجایی که اغلب تیم‌ها در آن فرود می‌آیند، Pochinki از مناطق پر خطر به شمار می‌رود. درنتیجه با تمام توجه و دقت وارد این منطقه شده و به یافتن این سلاح کمیاب بپردازید.

 

Georgopol City

در این منطقه تجهیزات ارزشمندی وجود دارد. همچنین شما می‌توانید در آن Flare gun هم پیدا کنید. به طور کلی بازیکنان می‌توانند در این مکان دو سلاح کمیاب پیدا نمایند. درنتیجه Georgopol City از شهرهای مورد علاقه بازیکنان محسوب می‌شود.

 

Novorepnoye

در این مکان نیز احتمال یافتن flare gun وجود داشته و شما می‌توانید این سلاح ارزشمند را در شهر نزدیک این منطقه و یا روی کانتینر پیدا کنید. البته بعد از پیدا کردن این سلاح مراقب باشید که کمپرها به شما حمله نکنند!

 

Sosnovka Military Base

این منطقه یک پایگاه نظامی بوده و جزو مناطق پرخطر محسوب می‌شود. در صورتی که از بازیکنان حرفه‌ای پابجی محسوب می‌شوید و تجربه‌ی شما از این بازی بالاست، می‌توانید در این منطقه به دنبال یافتن Flare gun باشید و همزمان افراد زیادی را از بین ببرید.

 

Spawn

Spawn نام جزیره‌ای است که در آن می‌توانید Flare gun پیدا کنید. با رفتن به ساختمان‌ها و آزمایشگاه‌های این جزیره احتمال یافتن Flare gun برای شما مقدور خواهد بود.

 

Lipovka

اگر به دنبال مکان کم ریسک برای به دست آوردن Flare gun هستید، Lipovka مناسب شماست. این اسلحه در یکی از خانه‌های این منطقه وجود دارد.

 

Mylta Power and Factory

این منطقه نیز برای پیدا کردن Flare gun مکانی عالی محسوب می‌شود. علاوه بر آن شما می‌توانید در این منطقه به تجهیزات ارزشمند دیگری مانند کلاه ایمنی و همینطور جلیقه سطح 3 دست یابید. از طرفی در این مکان دشمنان کمی وجود دارند و یکی از مناطق امن برای یافتن Flare gun به شمار می‌رود.

 

Stalber

این منطقه که در بالاترین قسمت نقشه است، امکان یافتن Flare gun را در آزمایشگاه خود برای شما فراهم می‌کند. پس با ورود به این مکان به قسمت آزمایشگاه دو طبقه آن رفته و این سلاح ارزشمند را بیابید.

 

جمع بندی

بازی پابجی از آن دسته از بازی‌هایی است که همیشه ویژگی تازه و جذابی برای ارائه دارد. تنوع در این بازی به اندازه‌ای است که هیچ وقت از آن خسته نخواهید شد. با در اختیار داشتن سلاح های قدرتمند این بازی از جمله Flare gun می‌توانید نهایت هیجان را تجربه کنید. شما در چه مکانی Flare gun پیدا می‌کنید؟ در قسمت نظرات irpubg برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *