آموزش پابجی موبایل

فوت و فن های نقشه miramar در پابجی

نقشه miramar در پابجی

یکی از بازی‌هایی که توانسته با انتشار خود صنعت گیم و بازی را متحول کند، بازی پابجی نام دارد. این بازی اولین بار برای کنسول‌های خانگی عرضه شد و با توجه به استقبال گسترده‌ای که برای پابجی به وجود آمد، سازندگان تصمیم گرفتند تا این بازی محبوب را برای گوشی‌های هوشمند نیز طراحی نمایند. با عرضه بازی پابجی موبایلی، سیل عظیمی از بازیکنان به سمت این بازی یورش بردند. بازی پابجی که در سبک بتل رویال ساخته شده، توانسته افراد زیادی را به خود علاقمند کند، تا جایی که بازیکنان برای حرفه‌ای شدن تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرند. به علاوه در این بازی نقشه‌های متنوعی وجود دارد. در این قسمت می‌خواهیم به بررسی فوت و فن‌های نقشه miramar در پابجی بپردازیم.

 

همه چیز در ارتباط با بازی پابجی

در بازی آنلاین پابجی شما به همراه 99 بازیکن دیگر وارد محیط بازی شده و در حالی که به صورت پروازکنان بر فراز جزیره‌ای قرار دارید، باید با استفاده از یک چتر نجات مکان مناسبی را برای فرود انتخاب کنید.

البته باید توجه کنید که در این بازی زنده ماندن مهم است و در صورتی که موفق شوید تا انتها زنده بمانید و بازیکنان دیگر را از میان بردارید، به عنوان برنده پابجی محسوب خواهید شد. اما از آنجایی که شما بدون هیچ سلاحی وارد این بازی می‌شوید، به محض فرود آمدن بایستی در ساختمانی نزدیک به خود به دنبال انواع اسلحه و تجهیزات باشید.

بازی پابجی انواع آیتم‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از آن‌ها برای ارتقا کاراکتر خود بهره ببرید. شما می‌توانید در این بازی انواع چالش‌های جذاب و هیجان‌انگیز را تجربه نمایید.

 

نقشه miramar در پابجی

دومین نقشه‌ای که به پابجی اضافه شد، مپ Miramar بود. این نقشه تنوع زیادی برای بازیکنان پابجی به وجود آورد و توانست مورد استقبال قرار گیرد. البته فضای این مپ بیابانی بوده و مکان مناسبی برای اسنایپرها است. با این حال مکان‌های دیگر این نقشه نیز می‌تواند شاهد درگیری‌های جذابی باشد.

 

با استراتژی فرود بیایید

ترفندهای نقشه Miramar

در بازی پابجی باید برای افزایش شانس برنده شدن با استراتژی پیش بروید. همچنین توجه به نکات کوچک و جزئیات می‌تواند در زمان فرود آمدن اهمیت زیادی داشته باشد.

یکی از مکان‌هایی که می‌توانید لوت‌هایی خوبی در آن پیدا کنید، Water Treatment است. همچنین چنانچه به مسیر هواپیما نزدیک شوید، رقبای زیادی پیدا خواهید کرد و باید در این مکان بدون کاور و با تجهیزات محدود به مبارزه بپردازید.

اما در صورتی که تمایل به مبارزه با بازیکنان دیگر را ندارید و تنها در پی به دست آوردن لوت هستید، Los Leones می‌تواند مکان مناسبی برای شما باشد. در قسمت غرب این شهر انبارهای زیادی وجود دارد که دارای لوت خوب بوده و به نظر خلوت می‌رسند. البته توصیه می‌شود که به ساختمان‌های نیمه کاره در این منطقه مراجعه نکنید، زیرا در این مکان‌ها لوت به صورت پراکنده وجود دارد و جابه‌جایی در آن طول می‌کشد.

همچنین در صورتی که به صورت تک نفره و یا دو نفره بازی می‌کنید، غار جنوب Los Leones انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود، زیرا در آن جا لوت به اندازه یک گروه وجود ندارد. بازیکنان زیادی از وجود این غار خبر ندارند و یا به آن بی‌توجهی می‌کنند. درنتیجه این غار می‌تواند در اختیار کامل شما قرار بگیرد.

اگر به دنبال مکان مناسبی برای تمرین هستید، Pecado مناسب شماست. البته ممکن است بازیکنان زیادی با شما وارد این منطقه شوند.

شما می‌توانید در این مکان لوت‌های خوبی را به دست آورید. لازم به ذکر است که زنده ماندن در Pecado حتی برای بازیکنان حرفه‌ای نیز سخت است.

Valle del Mar از گزینه‌های ریسکی به شمار می‌رود. زیرا موقعیتی دور افتاده در جنوب غربی نقشه را دارد. به علاوه اینکه در این مکان بتوانید ماشین پیدا کنید احتمال خیلی کمی داشته و در صورت پیدا نکردن وسیله نقلیه، کار خود را تمام شده بدانید. اما در صورتی که این منطقه نزدیک به هواپیما است، انتخاب متوسطی محسوب می‌شود. در هر صورت به دلیل فاصله زیاد دایره‌ها با شما باید همواره آماده فرار باشید.

Hacienda del Patron مکان مناسبی برای حمل تجهیزات می‌باشد. این مکان در کنار شهر San Martin قرار داشته و پیدا کردن ماشین در آن تضمینی نیست. اما از آنجایی که در موقعیت خوبی قرار دارد، دچار دردسر نخواهید شد.

در نقشه miramar در پابجی، منطقه Chumacera بزرگ به نظر می‌رسد. اما واقعیت این است که در این مکان لوت زیادی وجود ندارد. بنابراین بازیکنان به ندرت به این منطقه وارد می‌شوند. به دلیل خلوت بودن امکان جمع‌آوری لوت فراهم است. همچنین در اطراف آن چند ماشین وجود دارد که کار شما را برای انتخاب موقعیت بعدی راحت‌تر می‌نماید.

 

ترفندهای طلایی در مپ Miramar

ترفندهای طلایی در مپ Miramar

نقشه miramar در پابجی به اندازه‌ای وسیع است که مجبور خواهید شد با پای پیاده در آن عبور کنید. این کار سبب می‌شود که در معرض تیرِ تک تیراندازها قرار بگیرید. بنابراین در زمان عبور از آن‌ها بهتر است بدوید و احتیاط کنید.

پیدا کردن وسیله نقلیه بعد از فرود آمدن باعث سرعت بیشتر شما خواهد شد. همچنین برای عبور از تپه‌ها از وسایل نقلیه مناسب‌تری استفاده نمایید.

در نقشه Miramar شاید غارت زیاد تاکتیک مناسبی نباشد و باعث به خطر افتادن شما شود. پابجی در سبک بقا است. درنتیجه شیرجه زدن در منطقه‌ای محبوب شانس شما را افزایش می‌دهد.

در این نقشه مراقب تپه‌های بزرگ باشید، زیرا ممکن است وسیله نقلیه شما در دست‌اندازها گیر کند. بنابراین قبل از ورود به این مکان‌ها تمام موارد را بررسی نمایید. به علاوه می‌توانید هنگام عبور از بیابان، از تپه‌ها‌ی شنی و دست‌اندازها به عنوان کاور استفاده کنید.

 

جمع بندی

در این مطلب از irpubg به فوت و فن‌های نقشه miramar در پابجی پرداختیم. آشنایی با نقشه‌های بازی پابجی شانس برنده شدن شما را افزایش داده و موجب تجربه بهتری برای شما می‌شود. بنابراین با مطالعه این بخش و تمرین در بازی می‌توانید به تمامی ترفندهای آن مسلط شده و در آخر نیز برنده این بازی شوید.
شما از چه ترفندهایی برای بازی در نقشه Miramar استفاده می‌کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *