آموزش پابجی موبایل

نکاتی مهم برای بهتر شدن در بازی پابجی موبایل

نکاتی مهم برای بهتر شدن در بازی پابجی موبایل

اگر شما هم دوست دارید به بهترین گیمر بازی پابجی موبایل تبدیل شوید، حتما تا اخر این مقاله با ما همراه باشید. در این لیست، ما تعدادی از بهترین نکات برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر را، قرار داده‌ایم. اگر بتوانید از همه این نکات در حین بازی استفاده کنید، بلافاصله از بسیاری از گیمر‌های دیگر بهتر خواهید بود. پس بدون معطلی سراغ لیست اصلی میریم و نکات رو باهم بررسی می‌کنیم.

همیشه کلاه ایمنی بپوشید

در بازی پابجی موبایل کلاه ایمنی میتواند تا حد زیادی به بقای شما در بازی کمک کند. باید به این موضوع توجه کنید که کلاه پس از این که بیش از حد آسیب ببیند از سر شما می‌افتد. پس فورا به دنبال یک کلاه ایمنی دیگر باشید. از دست دادن کلاه ایمنی شما را در برابر آسیب، به ویژه در مقابل تک تیر اندازها آسیب پذیر می‌کند. اگر بتوانید کلاه ایمنی سطح 2 پیدا کنید، از هدشات‌های قوی تر نیز در امان خواهید بود.

همیشه کلاه ایمنی بپوشید

زمانی که وقت دارید از بانداژ استفاده کنید، نه داروی پزشکی

اگر در آتش‌سوزی نیستید، باید به‌جای کیت‌های دارویی یا کیت کمک‌های اولیه از بانداژ اضافی استفاده کنید. بانداژها برای بهبودی شما به زمان بیشتری نیاز دارند، و باید از چند بانداژ استفاده کنید، تا به صورت کامل احیا شوید. اما با استفاده از آن‌ها در خارج از جنگ،  میتوانید آسوده خاطر باشید که مفیدترین داروهایتان را برای زمانی مهمتر در دسترس دارید.

زمانی که وقت دارید از بانداژ استفاده کنید، نه داروی پزشکی

مراقب بازیکنانی که در پله‌ها کمین کرده‌اند باشید

هنگام حمله به بازیکنانی که در یک ساختمان پنهان شده‌اند در بازی پابجی موبایل، باید بسیار مراقب باشید اگر آنها در بالای پله‌ها پنهان شده باشند، میتواند موقعیتی دشوار را برای شما شکل دهد. در بیشتر مواقع بهتر است بسیار با احتیاط عمل کرده و از این موقعیت دوری کنید.

مراقب بازیکنانی که در پله‌ها کمین کرده‌اند باشید

بازیکنانی که به اسطلاح Down شده‌اند را سریعا نکشید

در بازی پابجی موبایل اگر بازیکنی را زمین زده‌اید میتوانید او را سریعا از بین ببرید. اما بهتر است کمی صبور باشید. زیرا احتمال این که بازیکنی برای نجات او بیاید و خود را در دام شما بیاندازد بسیار زیاد است. معمولاً بازیکنان سرنگون شده وحشت می‌کنند و شروع به خزیدن به سمت نزدیکترین متحد خود می‌کنند. شما می‌توانید نگاهی به جهتی که بازیکن در حال خزیدن است بیندازید تا متوجه شوید دوستانش کجا پنهان شده‌اند. اما اگر متوجه شدید بازیکن میخواهد یک جای مخفی پیدا کند فورا او را بکشید.

بازیکنانی که به اسطلاح Down شده‌اند را سریعا نکشید

به صورت تیمی حرکت کنید

اگر بازی پابجی موبایل را درحالت دو نفره یا تیمی بازی می‌کنید، مطمئن شوید که با هم تیمی‌های خود همراه هستید. حتی اگر نتوانید به طور موثر با آنها ارتباط برقرار کنید، بازهم آنها میتوانند در نبرد‌های مختلف به شما کمک زیادی کنند. اگر ناک اوت شوید، ممکن است هم تیمی‌هایتان بتوانند شما را به بازی بازگردانند و این یک نکته مثبت است که اگر همراه با تیم خود حرکت نکنید، از این مزایا محروم خواهید شد.

به صورت تیمی حرکت کنید

از ماشین‌ها به عنوان سنگر استفاده نکنید

اگر در حین رانندگی به سمت شما شلیک شد و تصمیم گرفتید از وسیله نقلیه خود خارج شوید، باید سعی کنید در اسرع وقت به پناه گاه دیگری بروید. اگر از وسیله نقلیه خود به عنوان پوشش استفاده کنید، خود را در معرض خطر قرار می‌دهید. سایر بازیکنان می‌توانند به وسیله نقلیه شما شلیک کنند و آن را منفجر کنند. اگر وسیله نقلیه در حالی که نزدیک آن ایستاده‌اید منفجر شود، به احتمال زیاد شما در اثر انفجار وسیله نقلیه از بین می‌روید.

از ماشین‌ها به عنوان سنگر استفاده نکنید

در هنگام استفاده از وسایل نقلیه هوشیار باشید

وسایل نقلیه می‌توانند کاملاً چیزی شبیه تله مرگ در بازی پابجی موبایل باشند. اگر بازیکن دیگری صدای شما را بشنود، به احتمال زیاد سعی می‌کند به وسیله نقلیه شما شلیک کند یا شما را تعقیب کند و منتظر بماند تا شما خارج شوید. استفاده از وسیله نقلیه به همه اجازه می‌دهد تا بدانند شما  در چه منظقه‌ای هستید، بنابراین باید سعی کنید تا حد امکان کمتر از آنها استفاده کنید. در صورتی باید از وسایل نقلیه استفاده کنید که کاملاً نیاز دارید وارد منطقه بعدی شوید و زمان بسیار کمی دارید.

در هنگام استفاده از وسایل نقلیه هوشیار باشید

به لاستیک‌های وسایل نقلیه شلیک کنید

اگر بازیکنی در حال رانندگی است، یا گروهی از بازیکنان به تازگی از وسیله نقلیه پیاده شده‌اند، به سمت لاستیک‌ها شلیک کنید. اگر بتوانید دو لاستیک را پنچر کنید، سرعت خودرو کاهش می‌یابد و، تیراندازی به سمت بازیکنان آسان‌تر خواهد بود.

به لاستیک‌های وسایل نقلیه شلیک کنید

جمع بندی پایانی

شما با توجه و استفاده از نکاتی که گفته شد میتوانید به یک گیمر حرفه‌ای در بازی پابجی موبایل تبدیل شوید. هر یک از نکات بالا به نحوی میتواند به پیروزی شما کمک کند. بازی پابجی موبایل یک بازی کاملا استراتژیک است که میتواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. شما باید در هنگام بازی باهوش باشید و بهترین‌ها را برای خود به دست بیاورید. شما نیز میتوانید نکات مهم در انجام بازی را برای دوستانتان کامنت کنید.

8 دیدگاه در “نکاتی مهم برای بهتر شدن در بازی پابجی موبایل

 1. نمکی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من چجوری میتونم جونمو زیاد کنم؟تازه بازی و شروع کردم و سریع میبازم

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام وقت بخیر بدین منظور ابتدا باید آیتم‌هایی مانند بانداژ، موارد تقویت کننده (نوشیدنی انرژی زا، آدرنالین و مسکن) و مدکیت را در بازی بردارید. هر آیتم، جان شما را به میزان مشخصی افزایش می‌دهد. پس حتما آن‌ها را در طول بازی ذخیره کنید.

 2. افشاری گفت:

  سلام وقتتون بخیر به نظرتون یکی از بهترین راه ها واسه در امان موندن از دست دشمن ها چیه؟

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام وقت بخیر شما باتوجه‌به نقشه‌ی بازی باید لباسی با ظاهر و رنگ آن نقشه را انتخاب کنید. به‌عنوان مثال اگر شما از یک لباس تمام رنگی در نقشه Vikendi استفاده کنید به خاطر سطح سفید این نقشه خیلی زود توسط بازیکنان حریف دیده می‌شوید

 3. نمدی گفت:

  سلام خسته نباشید منطقه ی Blue Zoneچیه؟

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام این منطقه درواقع هرچند دقیقه یک بار جمع می‌شود و شما نباید در داخل این منطقه قرار بگیرید که در این صورت مقدار سلامتی شما شروع به کاهش می‌کند. این منطقه در هربار حرکت قدرتمندتر و اگر در اواخر بازی در آن منطقه قرار گرفته‌اید، خیلی سریع مقدار سلامتی شما تمام می‌شود.

 4. شکوهی گفت:

  سلام خسته نباشید وقتی انرژی و غذا میخوریم یه نوار چند قطعه ای میاد که هر کدوم یه رنگن (زرد،نارنجی،قرمز) میدونم چیمیشه ها فقط میخواستم بفهمم آیا هرکدوم کار متفاوتی میکنه؟

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام اون نوارها بهتره پر باشن باعث میشه نشونه گیری لرزش کم بشه . پابجی نسخه اصلی هستش و پابجی لایت برای موبایل های ضعیفتر با رم پایین هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *