آموزش پابجی موبایل

اسکریم در پابجی چیست؟

بازی پابجی موبایل، یکی از پرطرفدارترین بازی‌های بتل رویال در سبک شوتر اول شخص است. در این بازی، مانند بسیاری از بازی‌های مشابه این سبک، شما به همراه 99 بازیکن دیگر، از طریق هواپیما به جزیره‌ای منتقل می‌شوید که در آن باید به مبارزه با سایر بازیکنان بپردازید و علاوه بر آن، باید از توسط بازیکنان دیگر آسیب نبینید و سعی کنید تا آخر بازی زنده بمانید. اسکریم در پابجی یکی از تورنمنت‌هایی است که توسط بازیکنان یا افراد دیگری در این بازی برگزار می‌شود و علاوه بر تست مهارت‌های شما، می‌تواند جوایز بسیار خوبی را نیز، برایتان به ارمغان بیاورد. در این مقاله، به معرفی این تورنومنت جذاب خواهیم پرداخت.

اسکریم در پابجی چیست؟

چه از بازیکنان جدید پابجی باشید و چه مدت زیادی است که این بازی را انجام می‌دهید، اهمین بدست آوردن جوایز متعدد در این بازی را می‌دانید. این جوایز، می‌توانند به شکل ارزهای درون برنامه‌ای باشند یا خرید یوسی حتی سلاح‌هایی که در قالب ایردراپ به دست شما می‌رسند. اما همیشه این جوایز به شکل درون برنامه‌ای نیستند و شما می‌توانید با شرکت در مسابقاتی که بین بازیکنان مختلف در قالب تیم‌های چند نفره یا حتی حالت‌های تک نفره برگزار می‌شود، جوایز واقعی خارج از این بازی را دریافت کنید.

اسکریم در پابجی، دقیقا به همین جوایز ختم می‌شود. گاهی اسکریم‌ها به صورت جهانی از سوی کشورهای مختلف برگزار می‌شوند و جوایز دلاری دارند و گاهی نیز، در داخل ایران و از سوی افراد، گیم نت‌ها، پیج‌های اینستاگرامی و… راه اندازی می‌شوند. اما چطور اسکریم در پابجی را امتحان کنیم؟ این سوالی است که در بخش بعد به آن پاسخ می‌دهیم.

نحوه شرکت در اسکریم تورنمنت در پابجی

اسکریم‌ها، نوعی تورنومنت یا مسابقه هستند که شرایط ورود به آنها، از سوی برگزارکنندگان تعیین می‌شود. در واقع، این طور نیست که شما به سادگی بتوانید وارد آنها شوید؛ گاهی ممکن است برای ورود به آنها، نیاز به پرداخت مبلغ جزئی داشته باشید یا اینکه، شرایط دیگری مانند داشتن سطح و امتیاز خاصی برای متقاضیان تعیین شود و به همین دلیل، نمی‌توان یک قانون کلی را برای آن در نظر گرفت. از آنجایی که برگزارکنندگان ایرانی اسکریم در پابجی، جوایز چندان زیادی را برای برنده این تورنومنت‌ها در نظر نمی‌گیرند، معمولا شرایط ورود به این مسابقات نیز چندان سخت نیست و اگر درخواست بدهید، احتمال اینکه شما را ثبت نام کنند و این رقابت هیجان انگیز را تجربه کنید، بسیار زیاد است. البته باید دقت داشته باشید که شرایط تورنومنت ایجاد شده را از قبل بدانید؛ اینکه به صورت تک نفره است یا چند نفره، بر روی چه سروری برگزار می‌شود، آیا می‌توانید با شبیه ساز نیز در آن شرکت کنید یا حتما باید بازی را بر روی موبایل انجام دهید و مواردی از این قبیل.

جمع بندی

اسکریم در پابجی، علاوه بر جوایزی که معمولا برای گیمرها، می‌تواند بسیار قابل توجه باشد، نقش بسیار مهمی در پیشرفت شما در این بازی نیز دارد. اینکه در جایی بتوانید بازی کنید و برخلاف سیستم “پول خرج کن و تجهیزات بخر” موجود در بازی، این بار پولی هم برنده شوید، می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد و بهتر است، گهگاهی آن را امتحان کنید و از حضور بهتر در محیط این بازی، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *