آموزش پابجی موبایل

ایونت پابجی موبایل چیست؟ (معرفی و نحوه دسترسی)

ایونت پابجی موبایل

ایونت پابجی موبایل یکی از ویژگی‌های جذاب این بازی محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر گیمرهای زیادی را سرگرم کرده است. بازیکنان با شرکت در این ایونت‌ها می‌توانند پاداش و جوایز ارزشمندی را کسب نمایند و با استفاده از این جوایز محیط بازی جذاب‌تری را تجربه کنند. پابجی موبایل از عناوین پرطرفدار در سال‌های اخیر بوده و با سبک جذاب خود توانسته کاربران زیادی را جذب خود کند. در این بازی شما به همراه 99 بازیکن دیگر در جزیره‌ای دورافتاده فرود می‌آیید و برای برنده شدن باید به عنوان آخرین نفر زنده بمانید. این کار با جمع‌آوری سلاح‌های قوی ممکن است. سازندگان پابجی در تمامی زمینه‌ها تنوع خوبی را ارائه داده‌اند و ایونت پابجی نیز یکی از همین ویژگی‌هاست که سبب افزایش محبوبیت این بازی شده است. در این بخش می‌خواهیم به معرفی کلی ایونت پابجی موبایل و همینطور معرفی ایونت‌ های جدید پابجی بپردازیم.

 

معرفی ایونت پابجی موبایل

ایونت پابجی موبایل، رویدادی است که در دوره‌های مختلف در دسترس پلیرهای این بازی قرار می‌گیرد و با انجام بعضی از ماموریت‌های این ایونت می‌توان به جوایز ارزنده‌ای دست پیدا کرد و به کمک این پاداش‌ها هیجان بیشتری را تجربه نمود. لازم به ذکر است که هر ریجنی ایونت‌های مختلفی را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد و ممکن است بعضی از آن‌ها جوایز مشابهی داشته باشند. ایونت‌ ریجن‌های مختلف از نظر تنوع با یکدیگر تفاوت دارند.

 

چگونه به ایونت های فعال پابجی موبایل دسترسی پیدا کنیم؟

گزینه ایونت پابجی، در سمت راست و بالای صفحه گیم پلی و در قسمت سمت راست موبایل قرار گرفته و با کلیک بر روی آن می‌توان از بین ایونت های پابجی موبایل فعال گزینه مورد نظر را انتخاب کرد و با به پایان رساندن ماموریت آن پاداش را بدست آورید.

 

معرفی گروه آرپی پابجی موبایل

در این ایونت بازیکنان با کامل کردن ماموریت‌های خود می‌توانند رویال پس پانزدهم را با تعداد کمتری الایت نموده و چنانچه بتوانند قوانین را در این ایونت رعایت کنند، به خرید یوسی پابجی موبایل نیاز کمتری پیدا خواهند کرد. لازم به ذکر است در صورتی که ظرفیت گروه شما تا پایان این ایونت کامل نشود، پس از پایان آن کارت ارتقا رویال پس برای شما ارسال خواهد شد.

در رابطه با قوانین گروه آرپی باید بگوییم که ظرفیت هر گروه 3 نفر در نظر گرفته شده و با تکمیل شدن گروه، کارت الایت معمولی یا الایت پلاس به همراه 20 یوسی به شما تعلق می‌گیرد. برای برخورداری از تخفیف بیشتر، سازندگان می‌توانند کد تخفیف گروه را با 2 نفر دیگر هم به اشتراک بگذارند. با الایت یکی از اعضای گروه، 20 یوسی دیگر به شما تعلق خواهد گرفت.

در ادامه یکسری ایونت رسمی و پرطرفدار در پابجی موبایل را معرفی کرده‌ایم تا بیشتر با موضوع ایونت ها آشنا شوید:

 

معرفی ایونت Growing Pack پابجی موبایل

Growing Pack پابجی موبایل

این ایونت نیز بسیار جذاب بوده و آخرین پک آن نیاز به حدود 360 یوسی و 500 امتیاز دارد. با این وجود با انتخاب این پک می‌توانید 300 یوسی خود را پس گرفته و یک اسکین جدید کسب نمایید. اما برای پشت سر گذاشتن این ایونت نیاز به تکمیل ماموریت‌ها دارید. بنابراین مراحل زیر را دنبال کنید:

 • برای 10 روز و به طور مداوم وارد بازی شوید.
 • بیش از 500 دقیقه را در محیط بازی بگذرانید.
 • در قسمت کلاسیک بازی 3 بار باید در دسته 3 نفر اول این مود قرار داشته باشید.
 • 20 نفر را در مود کلاسیک از بین ببرید.
 • 12 بازی را در مود کلاسیک یا آرکید با دوستان خود به پایان برسانید.
 • بعد از گذراندن ماموریت قبلی باید 20 بازی را در مود کلاسیک یا آرکید تکمیل کنید.
 • مقدار 2000 واحد از خون‌تان را در مود کلاسیک، آرکید یا EvoGround پر نمایید.

 

معرفی ایونت Vibe’n Drive

معرفی Vibe’n Drive

این ایونت یکی از ایونت‌های ساده پابجی موبایل محسوب می‌شود که بازیکنان با پشت سر گذاشتن مراحلی ساده امکان دریافت یک اسکین لجند را کسب می‌کنند. برای انجام ماموریت‌های این ایونت باید یک بار وارد بازی شده و یکی از دوستان خود را اضافه نمایید. سپس در آخر هر بازی 4 لایک به دوستان خود عطا کنید. برای کامل کردن این ایونت نیاز است تا 3 بازی را با دوستان‌تان برگزار کرده و جوایز این ایونت را دریافت نمایید.

 

معرفی ایونت Bonus RP Point

در حقیقت این ایونت جهت دریافت آرپی برای رویال پس در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. برای شروع این ایونت لازم است تا بر روی گزینه Get for Free کلیک کرده و امتیازات اولیه آرپی را کسب نموده و ماموریت‌های این ایونت پابجی موبایل را برای کسب سکه تمام کنید.

 • برای انجام ماموریت‌های این ایونت باید حدود 300 دمیج را در حالت کلاسیک به دشمنان خود وارد نمایید.
 • در مود کلاسیک به میزان 200 واحد خون خود را پر کنید.
 • 3 بازی با دوستان‌تان انجام داده و در آخر هر بازی 6 لایک به دوستان خود اهدا نمایید.
 • حدود 10 نفر را با اسلحه M416 بکشید.
 • حداقل در 2 بازی باید از مود کلاسیک از اسکوپ 8 کمک گرفته شود.
 • سه دراپ در مود کلاسیک باز کنید.
 • با خرید 60 عدد یوسی پابجی می‌توانید ماموریت‌های این ایونت را به پایان برسانید.

 

معرفی ایونت Alliance of the Aces

در این ایونت باید ماموریت‌های روزانه را در پابجی موبایل تکمیل کرده و سکه دریافت نمایید. با سکه‌هایی که در این ایونت کسب می‌کنید امکان خرید آیتم‌هایی که در قسمت Purchase Item وجود دارند و همینطور پنج آیتم پولی فراهم خواهد شد. درنتیجه بعد از تکمیل ماموریت خرید این آیتم‌ها یک ست دائمی از پاداش نهایی بدست می‌آورید.

 

معرفی ایونت Rise of the Pyramids

ایونت پابجی موبایل rise of the pyramids

این ایونت پابجی موبایل نیز در دسته ایونت‌های ساده قرار داشته و محبوبیت زیادی بین گیمرها دارد. بنابراین بازیکنان با انجام چند ماموریت ساده می‌توانند موفق به کسب جوایز ارزشمند شوند. شرکت در این نوع از ایونت‌ها منجر به کاهش نیاز بازیکنان به خرید یوسی خواهد شد. برای تکمیل این ایونت باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • یک بار وارد بازی گردید.
 • در پایان هر بازی سه بار دوستان خود را لایک کنید.
 • حداقل دو مچ را به پایان برسانید.
 • حدود 400 خسارت را در حالت کلاسیک به رقبای خود وارد کنید.

 

جمع بندی

وجود ایونت‌های مختلف در بازی پابجی منجر به جذب بازیکنان بیشتر شده و امکان بهره‌مند شدن از جوایز و پاداش‌های ارزنده را برای گیمرهای این بازی فراهم می‌کند. سازندگان پابجی همواره ایونت‌های جذابی را برای ریجن‌های مختلف در نظر گرفته‌اند که با شرکت در هر کدام از آن‌ها و کامل کردن ماموریت‌های آن می‌توان به موارد مهمی دست پیدا کرد. درنتیجه هر مقدار که ماموریت‌های پابجی موبایل را کامل‌تر کنید، به میزان تجهیزات بیشتری خواهید رسید.

تجربه شما از شرکت در ایونت‌های پابجی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *