آموزش پابجی موبایل

میزان مصرف اینترنت پابجی موبایل چقدر است؟

میزان مصرف اینترنت پابجی موبایل

اگر از بازیکنان پابجی باشید، حتما علاقه زیادی به بالا بردن کاپ خواهید داشت. سازندگان این بازی تمام موارد جذاب را در آن آماده کرده‌اند تا شما در بازی پابجی نهایت هیجان و لذت را تجربه کنید. این بازی که نخستین بازی است که در سبک بتل رویال ساخته شده، امکان تجربه ژانر ترس و بقا را برای شما فراهم می‌کند. در سال 2017 شرکت بولوهول بازی پابجی را برای کنسول‌های خانگی عرضه کرد و پس از مدت کوتاهی شهرت این بازی جهانی شد. سپس سازندگان تصمیم گرفتند تا بازی پابجی را برای گوشی‌های هوشمند نیز طراحی نمایند. بازی پابجی موبایل برای افرادی که علاقمند به بازی‌های موبایلی هستند، جذابیت زیادی دارد. اما از آنجایی که پابجی یک بازی آنلاین با سطح گرافیکی بالا محسوب می‌شود، نیاز به مصرف اینترنت دارد. بنابراین در صورتی که شما هم از بازیکنان پابجی هستید، حتما می‌خواهید نسبت به میزان مصرف اینترنت این بازی مطلع شویم. در این مطلب به بررسی این مورد پرداخته‌ایم.

 

کمی درباره پابجی، بازی محبوب بتل رویال

بازی پابجی موبایل در سبک بتل رویال ساخته شده و به عنوان یکی از بازی‌های آنلاین پرطرفدار به شمار می‌آید. گیمرهایی که به بازی‌های اینترنتی علاقمند هستند، حتما نام این بازی محبوب را شنیده‌اند.

در بازی پابجی موبایل نیز مانند نسخه‌ی خانگی آن، شما به عنوان بازیکن به همراه 99 نفر دیگر با دستان خالی در یک جزیره فرود می‌آیید و باید با جمع‌آوری تجهیزات و سلاح برای زنده ماندن تلاش کنید.

این بازی دارای گرافیک و صداگذاری منحصر به فردی است و شما می‌توانید با سلیقه‌ی خود مواردی مانند لباس و اسلحه را به کار گیرید. همچنین در این بازی قابلیت چت صوتی هم وجود دارد که منجر به جذابیت بیشتر این بازی شده است. درنتیجه با استفاده از این امکان شما می‌توانید با افراد دیگری که در این بازی هستند ارتباط برقرار نمایید.

 

میزان مصرف اینترنت پابجی موبایل

پابجی چقدر اینترنت مصرف می کند؟

امروزه برای هر فعالیت آنلاینی نیاز به اینترنت می‌باشد. از طرفی کاربرد اینترنت به میزانی افزایش یافته که خیلی از بازی‌ها به صورت آنلاین ارائه می‌شوند و برای دسترسی به آن‌ها نیاز به اینترنت پر سرعت خواهد بود.

در بازی پابجی کاربران زیادی می‌توانند به شکل همزمان و بدون توجه به محدودیت مکانی در این بازی حضور پیدا کنند. با توجه به اینکه حضور در بازی پابجی نیاز به اینترنت دارد، کاربران می‌خواهند بدانند که میزان مصرف اینترنت پابجی موبایل چقدر است و چه میزان بودجه باید برای این کار کنار بگذارند.

بازی‌های ویدیویی تصویرهای مختلفی را در اختیار کاربران می‌گذرانند و هر مقدار اینترنتی که این بازی‌ها مصرف می‌کنند، دارای هزینه‌ای است که کاربر باید بپردازد. همچنین وضوح تصویر و گرافیک هر بازی نیز متفاوت بوده و این موضوع در میزان مصرف اینترنت هر بازی تفاوت ایجاد می‌کند.

همانطور که اشاره شد بازی پابجی موبایل نیز به صورت اینترنتی ارائه شده و بازی با گیمرهای دیگر از سراسر جهان موجب محبوبیت این بازی شده است. بازیکنان با متصل شدن به اینترنت می‌توانند با 99 بازیکن دیگر رقابت کنند و از بازی لذت ببرند. در بازی پابجی هیچ بخش آفلاینی وجود ندارد و برای این بازی باید به اینترنت پر سرعت دسترسی داشت.

همچنین پایداری اینترنت نیز دارای اهمیت زیادی در این بازی است. زیرا در صورتی که در وسط یک نبرد باشید و اینترنت گوشی شما قطع گردد، امکان ادامه بازی مقدور نخواهد بود. بنابراین برای بازی پابجی باید به یک اینترنت مطمئن متصل شوید.

 

بررسی مصرف اینترنت در بازی پابجی موبایل

بازی پابجی دارای وضوح تصویر و سطح گرافیکی بالایی است. با وجود اینکه نصب و اجرای این بازی بر روی گوشی‌های برتر رواج پیدا کرده، اما همچنان می‌توان این بازی را بر روی گوشی‌های میان‌رده نیز اجرا نمود.

با توجه به اینکه بازی پابجی از گرافیک بالایی برخوردار است، اما این بازی به عنوان یکی از بازی‌های کم مصرف آنلاین در صنعت گیم و بازی شناخته می‌شود. اندازه‌گیری میزان اینترنت مصرفی توسط بازی‌های آنلاین با مگابایت بر ساعت محاسبه می‌شود.

بازی پابجی موبایل در هر ساعت به میزان 50 تا 120 مگابایت اینترنت مصرف می‌کند و این عدد در این بازی متغیر می‌باشد. در صورتی که اینترنت شما پرسرعت باشد، میزان مصرف اینترنت این بازی نیز بیشتر خواهد بود. زیرا بازی پابجی بدون هیچ گونه خللی انجام می‌گردد.

البته در یک نظرسنجی اعلام شده که در هر 20 تا 30 دقیقه حدود 15 تا 50 مگابایت توسط بازی پابجی اینترنت مصرف می‌شود. همچنین میزان مصرف این بازی به نوع دستگاه شما و تنظیمات پابجی هم بستگی خواهد داشت.

در صورتی که می‌خواهید میزان مصرف اینترنت خود را کاهش دهید، از چت صوتی استفاده نکنید. زیرا یک ساعت بازی پابجی بدون استفاده از این قابلیت به میزان کمتر از 30 مگابایت اینترنت مصرف می‌کند. در صورتی که همان یک ساعت با استفاده از قابلیت چت صوتی چیزی حدود 50 مگابایت اینترنت مصرف خواهد کرد و این مورد تفاوت زیادی را در مصرف اینترنت ایجاد می‌کند.

علاوه بر این موارد شما باید حجم آپدیت‌های این بازی را نیز در نظر بگیرید. زیرا بازی پابجی هر چند وقت یک بار آپدیت‌هایی را ارائه می‌دهد و این موضوع می‌تواند روی مقدار مصرف اینترنت شما تاثیر بگذارد.

 

کاهش میزان مصرف اینترنت در بازی پابجی موبایل

در صورتی که می‌خواهید میزان مصرف اینترنت پابجی موبایل خود را کاهش دهید، لازم است تا مصرف اینترنت خود را از طریق تنظیمات به حالت کم مصرف تغییر دهید. برای این کار موارد زیر را انجام دهید.

کاهش میزان مصرف اینترنت در بازی پابجی موبایلی

  • دقت نماش را در بخش تنظیمات روی حالت کم قرار دهید.
  • افکت‌ها را روی کم‌ترین حالت تنظیم نمایید.
  • همگام‌سازی را خاموش کنید.
  • پست پروسسینگ را روی حالت کم تنظیم کنید.

 

نتیجه گیری

انتشار بازی پابجی موبایل باعث شده که بازیکنان زیادی این بازی را از طریق گوشی‌های هوشمند خود دنبال کنند. بازی پابجی طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و این امکان را برای بازیکنان به وجود آورده که بدون هیچ گونه محدودیت مکانی به این بازی جذاب بپردازند. در این مطلب به بررسی میزان مصرف اینترنت بازی پابجی پرداختیم. شما می‌توانید با استفاده از نکات گفته شده در این مطلب میزان مصرف اینترنت خود را کاهش دهید. میزان مصرف اینترنت بازی پابجی برای شما چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *